Project Manager

Recruiter
Zalando
Location
Szczecin (Poland)
Posted
29 May 2020
Closes
09 Sep 2020
Ref
1787165
Function
Operations
Level
Manager
Poszukujemy osoby, która stałaby się częścią naszego zespołu, który każdego dnia robi wszystko, by spełniać potrzeby tysięcy klientów. W tym celu nieustannie staramy się ulepszać i usprawniać nasz system. Liczymy, że w razie potrzeby będziesz gotowy nacisnąć pedał gazu, byśmy wspólnie dotarli do wyznaczonych celów. Wyprzedzamy o kilometry współczesne technologie transportu, dlatego też potrzebujemy właśnie Ciebie, byś pomógł nam osiągnąć jeszcze więcej! Witamy w świecie Zalando!

Do naszego magazynu w Gardnie (pod Szczecinem) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
  • Odpowiedzialność techniczna za mniejsze projekty
  • Wspieranie procesu odbioru prac budowlanych
  • Realizacja indywidualnych usług (np. instalacja, testowanie, naprawy, prace konwersyjne) w ramach projektów i oddzielnych zamówień
  • Zapewnienie właściwego raportowania (obowiązki projektowe, postępy projektu i realizacja budżetu) dla zaplanowanych, zakończonych i realizowanych projektów
  • Udział w planowaniu i budżetowaniu projektów
  • Prowadzenie międzynarodowych, specyficznych dla zakładu działań związanych z projektem
  • Zarządzanie przydzielonymi technikami, firmami zewnętrznymi

Wymagania:
  • Wyszktałcenie techniczne lub studia zawodowe w zakresie inżynierii usług budowlanych i / lub inżynierii mechanicznej i budowy instalacji
  • Doświadczenie zawodowe w powiązanej dziedzinie i/lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi i / lub budowy systemów kontroli budynków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość podstawowych przepisów prawa budowlanego i zasad urzędowych z nim związanych
  • Umiejętności negocjacyjne i doświadczenie w zapewnianiu wsparcia dla usługodawców lub firm specjalistycznych
  • Umiejętności organizacyjne,

Czego możesz oczekiwać?

Receptą na sukces Zalando jest: think big and act fast! Co zrobisz dzisiaj wpłynie na miliony klientów jutro. W Zalando, masz szansę na pracę dla najlepszej międzynarodowej firmy w dziedzinie mody online. Co jeszcze? Do zaoferowania mamy jeszcze więcej:
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system benefitów;
  • Zespół ekspertów z całego świata, dzięki któremu rozwiniesz się osobiście i zawodowo
  • Międzynarodową kulturę organizacyjną, która bierze pod uwagę Twoje umiejętności
  • Nie tylko pracujemy razem. Razem też się bawimy!

Chcesz do nas dołączyć?

Prześlij do nas aplikację w języku angielskim

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zalando Logistics Operations Polska sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

More searches like this