This job has expired

Knitwear Coordinator

Employer
Nanushka
Location
Budapest (HU)
Closing date
10 Jun 2022

Job Details

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz a Nanushka International Zrt. nemzetközi divatmárka csapatához pénzügyi területen Knitwear Coordinator pozícióban.

Nincs annál izgalmasabb lehetőség, mint belülről megélni, részese lenni a márka gyors növekedésének. Dinamikus, modern gondolkodású, sokoldalú embereket keresünk. Ha rajongsz a divatért, a művészetért és a Nanushkáért, erős az esztétikai érzéked, figyelsz a részletekre és a megoldások keresése vezérel, Te vagy a mi emberünk! Tudjuk, hogy a növekedés mellett nehéz a fenntarthatóság, de mi mindent megteszünk, hogy együtt dolgozzunk egy fenntarthatóbb jövőn.

Feladatok:

  • Termékfejlesztés: átadja a kötödéknek a feladatot, tisztázza a kérdéseket (illeszkedés, konstrukció, esetleges problémák, alternatívák, kidolgozás) mindezt közösen a Senior Knitwear Developer kollégával
  • Fittingek: előkészíti a mintákat és minden szükséges információt, ellenőrzi a méreteket és a kidolgozást. Hozzáteszi az esetlegesen hiányzó kellékeket, a készült fotókat feltölti a megfelelő helyre. Leköveti a folyamatot. Ellenőrzi a prototípusokat, SMS-eket, PPS-eket, gyártásmintákat minden szezonban közösen a Senior Knitwear Developerrel.
  • Mintagyártás lekövetése a gyárakban modellenként, színek és anyagok jóváhagyása, javítások kérése. Műszaki problémák lekövetése. Tárgyalások szállításokról, gyártási mennyiségekről. Logisztika, import-export folyamatok menedzselése. Sampling sheet töltése, frissítése. Költségelőkészítés az árazásokhoz.
  • Tételgyártás menedzselése: gyártási mennyiségek, ártárgyalások és szállítási tárgyalások. Alternatívák javaslása szükség esetén. Logisztika, import-export folyamatok követése. Production sheet töltése, frissítése. Esetenként gyárlátogatás.
  • Minőségellenőrzés: szállítás előtt ill. a készáruraktárban, esetleges problémák menedzselése.
  • Fenntarthatóság: együttműködés a Sustainability Teammel az elvárások tekintetében.
  • Kapcsolattartás a Wholesale és PR részlegekkel.
  • Folyamatos kommunikáció a Pénzüggyel (fizetések, proformák, számlák...).
  • Folyamatos együttműködés a Merchandising csapattal a gyártandó mennyiségek, méretbontások, esztimációk kapcsán.
  • Navision számlajóváhagyások, a folyamat teljes ERP-n belüli lebonyolítása.
  • Esetleges Knitwear Intern betanítása és felügyelete.

Örülnénk, ha a következő tapasztalatokkal és készségekkel rendelkezel:

  • Projektmenedzsmentben való jártasság
  • Egyetemi/Főiskolai végzettség (előny: üzleti és/vagy textil)
  • Könnyen megtalálod a megfelelő hangot az emberekkel
  • Pozitív, szorgalmas, proaktív vagy az év minden napján
  • Komfortosan érzed magad csapatban
  • Megtalálod a motivációt a munkádban az egyéni és közös célok elérésének érdekében
  • Nem esel kétségbe, ha angol nyelvtudásod kell használnod szóban és esetenként írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete és használata, magabiztos számítógép használat
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

A NANUSHKA esélyegyenlőséget biztosító munkáltató, bármilyen háttérrel rendelkezők jelentkezését bátorítjuk. Minden pályázó ugyanazon a kiválasztási folyamaton megy végig faji, bőrszín, vallás, nem, szexuális irányultság, nemi identitás, nemzeti származás, fogyatékosság vagy bármely más, törvény által tiltott tényező alapján történő megkülönböztetés nélkül.

Company

Learn more about this company

Visit this company’s hub to learn about their values, culture, and latest jobs.

Visit employer hub

Get job alerts

Create a job alert and receive personalised job recommendations straight to your inbox.

Create alert