Knitwear Coordinator

Recruiter
Nanushka
Location
Budapest (HU)
Posted
10 May 2022
Closes
10 Jun 2022
Contract Type
Permanent
Hours
Full Time

Itt a lehetőség, hogy csatlakozz a Nanushka International Zrt. nemzetközi divatmárka csapatához pénzügyi területen Knitwear Coordinator pozícióban.

Nincs annál izgalmasabb lehetőség, mint belülről megélni, részese lenni a márka gyors növekedésének. Dinamikus, modern gondolkodású, sokoldalú embereket keresünk. Ha rajongsz a divatért, a művészetért és a Nanushkáért, erős az esztétikai érzéked, figyelsz a részletekre és a megoldások keresése vezérel, Te vagy a mi emberünk! Tudjuk, hogy a növekedés mellett nehéz a fenntarthatóság, de mi mindent megteszünk, hogy együtt dolgozzunk egy fenntarthatóbb jövőn.

Feladatok:

  • Termékfejlesztés: átadja a kötödéknek a feladatot, tisztázza a kérdéseket (illeszkedés, konstrukció, esetleges problémák, alternatívák, kidolgozás) mindezt közösen a Senior Knitwear Developer kollégával
  • Fittingek: előkészíti a mintákat és minden szükséges információt, ellenőrzi a méreteket és a kidolgozást. Hozzáteszi az esetlegesen hiányzó kellékeket, a készült fotókat feltölti a megfelelő helyre. Leköveti a folyamatot. Ellenőrzi a prototípusokat, SMS-eket, PPS-eket, gyártásmintákat minden szezonban közösen a Senior Knitwear Developerrel.
  • Mintagyártás lekövetése a gyárakban modellenként, színek és anyagok jóváhagyása, javítások kérése. Műszaki problémák lekövetése. Tárgyalások szállításokról, gyártási mennyiségekről. Logisztika, import-export folyamatok menedzselése. Sampling sheet töltése, frissítése. Költségelőkészítés az árazásokhoz.
  • Tételgyártás menedzselése: gyártási mennyiségek, ártárgyalások és szállítási tárgyalások. Alternatívák javaslása szükség esetén. Logisztika, import-export folyamatok követése. Production sheet töltése, frissítése. Esetenként gyárlátogatás.
  • Minőségellenőrzés: szállítás előtt ill. a készáruraktárban, esetleges problémák menedzselése.
  • Fenntarthatóság: együttműködés a Sustainability Teammel az elvárások tekintetében.
  • Kapcsolattartás a Wholesale és PR részlegekkel.
  • Folyamatos kommunikáció a Pénzüggyel (fizetések, proformák, számlák...).
  • Folyamatos együttműködés a Merchandising csapattal a gyártandó mennyiségek, méretbontások, esztimációk kapcsán.
  • Navision számlajóváhagyások, a folyamat teljes ERP-n belüli lebonyolítása.
  • Esetleges Knitwear Intern betanítása és felügyelete.

Örülnénk, ha a következő tapasztalatokkal és készségekkel rendelkezel:

  • Projektmenedzsmentben való jártasság
  • Egyetemi/Főiskolai végzettség (előny: üzleti és/vagy textil)
  • Könnyen megtalálod a megfelelő hangot az emberekkel
  • Pozitív, szorgalmas, proaktív vagy az év minden napján
  • Komfortosan érzed magad csapatban
  • Megtalálod a motivációt a munkádban az egyéni és közös célok elérésének érdekében
  • Nem esel kétségbe, ha angol nyelvtudásod kell használnod szóban és esetenként írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete és használata, magabiztos számítógép használat
  • B kategóriás jogosítvány előny, de nem feltétel

A NANUSHKA esélyegyenlőséget biztosító munkáltató, bármilyen háttérrel rendelkezők jelentkezését bátorítjuk. Minden pályázó ugyanazon a kiválasztási folyamaton megy végig faji, bőrszín, vallás, nem, szexuális irányultság, nemi identitás, nemzeti származás, fogyatékosság vagy bármely más, törvény által tiltott tényező alapján történő megkülönböztetés nélkül.